ZABITA AMİRLİĞİ

Erol KOYUNCU

Zabıta Amiri

İLKELERİMİZ (Temel Düşünce)
Çağdaş, adil, saygılı ve şeffaf çalışma anlayışımızla Ortaköy halkının huzur ve rahatını temin etmek. Temiz, düzenli ve örnek bir Ortaköy için kanun ve yönetmeliklerin bizlere vermiş olduğu yetki ile vatandaşlarımızın haklarını korumak.

MİSYONUMUZ (Var Oluş Nedeni)
Zabıta Amirliği olarak olarak yasalar ve mevzuatlar çerçevesinde imkân ve yetkileri kullanarak, yaşanabilir bir çevre, şeffaf ve her işin merkezine insan koyan bir yönetim, yasal düzenlemelerin vermiş olduğu görev, yetki ve sorumluluk bilinci ile katılımcı, çağdaş, birim hizmeti ile hızlı, güvenilir ve planlı çalışmayla hizmet verecek, yenilikçi ileri görüşlü, insan ve kalite odaklı, adil ve dürüst, çalışkan, takım çalışmasına inanan, insanlara değer veren ve güvenen, öncü dinamik bir teşkilat olmak.

VİZYONUMUZ( Hedef)
Faaliyet gösterdiği konularda gerekli koordineyi sağlayarak, çözümcü ve yapıcı anlayışıyla bilgiyi esas alan, takım ruhu ile yaratıcılık ve planlı çalışmasını bilen, sürekli gelişime açık, görevinde  kaliteli hizmetler sunan, öncü ve dinamik bir teşkilat olmak.